sprzatanie-olsztyn.pl

Pod tym adresem internetowym (sprzatanie-olsztyn.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Generyczne adresy wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w ten sposób znajdziemy rzeczy, które zaciekawią przyszłych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć nam swoje ilustracje, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nas stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich uwag. Za darmo skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za napisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!